PROJEKT MIESZKANIA GDAŃSK- SPECTRUM

Projekt wnętrza Gdańsk- założenia

Projekt 3 pokojowego mieszkania, o powierzchni około 50 m2. Mieszkanie znajduję się w Gdańsku- Przymorze i składa się z 3 pokoi: salon z aneksem, głównej sypialni oraz pokoju dziecięcego. Wnętrze miało być przytulne, jasne oraz nowoczesne. 

PROJEKT SALONU GDAŃSK

Projekt strefy dziennej wraz z aneksem kuchennym

Salon wraz z aneksem kuchennym zaprojektowano w stylu skandynawskim. Dominują to delikatne szarości, biele oraz drewno. W tym salonie czuje się przytulnie, ciepło oraz komfortowo.Kącik wypoczynkowy odgrywa kluczową rolę w projekcie. Zadbano o wygodną sofę w stylu narożnika oraz bujany fotek. Zamiast typowego stolika kawowego wykorzystano szklaną ławę, która dodaje elegancji całemu wnętrzu. Chcą podkreślić przytulny klimat wnętrza, zastosowano miękkie tkaniny. Poduszki, ciepły koc oraz atłasowe zasłony tworzą niepowtarzalną atmosferę ciepła domowego. Dywan z długim włosiem to kolejny element, który ociepla i dodaje przytulności wnętrzu.

Aneks kuchenny zaprojektowano tak, aby wpasowywał się w projekt wnętrza. Kuchnia jest na jednej ścianie, którą oddziela stół od strefy wypoczynkowej. Biała kuchnia z drewnianymi blatami i częścią frontu to nieodzowna estetyka stylu skandynawskiego.

PROJEKT ŁAZIENKI W STYLU SKANDYNAWSKIM

Cała łazienka to połączenie stylu skandynawskiego z elementami nowoczesnymi. Bazą kolorystyczną jest biel, szarość oraz drewno. Ściany są wykończone białymi płytkami ceramicznymi, zaś podłoga eleganckim szarym gresem. Przy lustrze dodani kinkiety o ciekawym kształcie, całość oświetla sufit podwieszany z lampami LED.