PROJEKT DOMU W BANINIE

Projekt domu Banino -założenia

Projekt aranżacji wnętrza domu w Baninie miał założenia, aby był funkcjonalny oraz nowoczesny. Powierzchnia projektowanego domu to około 100 m2. Dom składał się z salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienkami, 2 sypialniami oraz pokojem biurowym.  

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ- STYL NOWOCZESNY

Bazowymi kolorami we wnętrzu to czerń, szarość, biel oraz drewno. Dom jest zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Strefa relaksu, gdzie znajduję się duży narożnik z niezbędnymi stolikami jest zaznaczona napinanym sufitem w kolorze czerni. Za kanapą widnieją obrazy przestawiające mapę Londynu i Gdańska- miast, które były ważne dla właścicieli. Kącik relaksu posiada kominek wraz z wyłożoną ścianą z płytkami marmurowymi w okolicach telewizji. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna, posiada dużo miejsca do przechowywania. A także barek z wydłużonym i podwyższonym blatem. Aneks kuchenny jest w kształcie litery U. 

PROJEKT ŁAZIENKI

Aranżacja nowoczesnej łazienki w Baninie jest stonowana oraz dotrzymuje aktualnym trendom. Forma oraz estetyka jest prosta, łazienka posiada grafitowy gres oraz białe matowe płytki na posadzce. Designu dodają płytki 3D w okolicach prysznica. Wykorzystano wbudowane półki oraz szafki, aby dyskretnie schować przedmioty codziennego użytku. Nowoczesności dodają oświetlenia led w podwieszanym suficie oraz duże lustro nad umywalką.

PROJEKT SYPIALNI

Pozostałe pomieszczenia takie jak sypialnie oraz łazienki zostały zaprojektowane w podobnej estetyce wnętrza. W głównej sypialni mamy bardzo duże łózko kontynentalne oraz zagłówek na zamówienie w kolorze bieli, który sięga aż do sufitu.  Projekt sypialni zakładał dwie szafy ze względu na dużą ilość rzeczy do przechowywania. W aranżacji sypialni również nie zapomniano o  designerskiej toaletce. Całość dopełnia ciekawe, chromowane oświetlenie w postaci srebrnych kul.