PROJEKT DOMU GDAŃSK - ORUNIA

Projekt wnętrza Gdańsk- założenia

Dom miał zostać zaprojektowany z tylu glamour. Główne kolory we wnętrzu to biel i czerń z dodatkami złota. Wnętrze w stylu glamour rządzi się swoimi zasadami- to przede wszystkim elegancja i blichtr. Meble oraz dekoracje są kosztowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Projekt sypilani Gdańsk

Projekt sypialni w stylu glamour to przede wszystkim złote wiszące lampy, ozdobna ściana tapicerowana za łóżkiem oraz wygodne łózko kontynentalne. Sypialnia są jasne i doprawione dodatkami w kolorze granatu i czerni. Blisko klasycznej toaletki jest piękne, duże lustro oraz wygodny fotel.  Na podłodze mamy miękki dywan z długim, jasnym włosiem.

Projekt salonu Gdańsk

Projekt salonu w Gdańsku, prezentuję się bardzo efektownie w stylu glamour. To główne pomieszczenie, które jest wizytówką domu. Zastosowano stoliki kawowe o szklanych blatach, z mosiężnymi podstawami, designerskie meble tapicerowane oraz eleganckie lampy wiszące. Krzesła w jadalni posiadają subtelne ludwikowskie kształty, z welurowym miękkim siedziskiem. Podłogę zdobi biały marmur, a dopełnieniem wnętrza jest sztukateria na ścianach.

Projekt łazienki Gdańsk

W łazience postawiono na błyszczące, czarne płytki, które odbijają światło. Również w tym wnętrzu zastosowano płytki marmurowe- jednak w kolorze czarnym ze złotą żyłą. W łazience w stylu glamour mamy również bardzo duże lustro, odpowiedni oświetlone eleganckimi lampami. Projekt łazienki w Gdańsku nie może obyć się bez stylizowanych umywalek oraz dużego prysznica. Całość dopełniają meble na wymiar w kolorze ciepłego drewna.

Logo D-Interior
Adres: 
D’ INTERIOR. 
ul. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk