PROJEKT KAWALERKI GDAŃSK- WOLNE MIASTO

Projekt wnętrza Gdańsk- założenia

Mieszkanie było projektowane dla młodego i dynamicznego mężczyzny. Założeniem do projektu był styl industrialny oraz czerwona cegła. Styl industrialny to przede wszystkim szarości, czerń oraz surowe materiały. Takie zestawienia wykorzystano w tym wnętrzu. Ściana za telewizorem została wykonana z czerwonej cegły, a reszta ścian pomalowano na delikatny szary kolor. Na podłodze zastosowano drewnianą podłogę, która przełamuję surowość wnętrza. 

Projekt salonu wraz z aneksem Gdańsk

Czarne meble z dodatkiem drewna, szklany stolik kawowy z metolowym wykończenie, szara sofa, stół w formie barku, ściana telewizyjna z cegłą to aranżacja wnętrza salonu w Gdańsku. Projekt salonu z aneksem kuchennym to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się w małych wnętrzach. Oświetlenie w tym wnętrzu to energooszczędne ledy oraz industrialne lampy

Projekt łazienki Gdańsk w stylu industrialnym

Mieszkanie w Gdańsku urządzono w stylu industrialnym. Została omówiona strefa dzienna wraz z pomysłową kuchnią, teraz czas na łazienkę. Łazienka, została zaprojektowana w kolorze czerni z surowym drewnem. Meble łazienkowe zostały zamówione na wymiar, dzięki czemu chowają pralkę i niezbędne środki czystości. Klient chciał mieć wannę, która posiada charakter industrialny- składany parawan nawannowy. Całość wnętrza jest kontrowersyjna oraz ciekawa.