PROJEKT MIESZKANIA W GDYNI - 38 M2

Projekt wnętrza Gdynia- cel

Mieszkanie zostało zaprojektowanie z myślą o wynajmowaniu. Inwestor chciał, aby mieszkanie wyróżniało się na tle innych wynajmowanych lokali. Budżet na mieszkanie był ograniczony, wszystkie meble oraz dodatki zostały zamówione w sklepach internetowych. Dzięki temu uzyskaliśmy unikalne produkty za przyzwoitą cenę. 

Styl oraz kolorystyka wnętrza Gdynia

Styl, który zostały wybrany z Inwestorem to nowoczesny minimalizm. Styl nowoczesny w tym wnętrzu charakteryzuję stonowane kolory jako tło: dominuję biel i szarość. Dzięki umiejętnemu operowaniu tymi kolorami, udało nam się stworzyć wnętrze proste, stonowane. Bazowe kolory zostały uzupełnione wyrazistym kolorem- różne odcienie niebieskiego. W wnętrzu mamy szaleństwo związane i innymi kolorami sufitu, przez co wnętrze nie jest nudne oraz zaskakuję.y

PROJEKT WNĘTRZA ŁAZIENKI

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ GDYNIA

Łazienka ma zaledwie 3,5 m2. Została podzielona na dwie strefy zaakcentowane innym kolorem. Mamy strefę kąpielową- duży prysznic walk in z zamykaną kabiną oraz strefę higieniczną z nablatową umywalką oraz podwieszaną misą ustępową.

Projekt łazienki Gdynia
Projekt łazienki w marmurze

Projekt małej łazienki w kolorze białym z akcentem turkusu i szarości to ponadczasowe rozwiązanie. W tej estetyce świetnie sprawdziły się płytki ceramiczne białe marmurowe  wraz z stylizowaną armaturą, prostą szafką oraz podświetlanym lustrem LED.

PROJEKT STREFY DZIENNEJ ORAZ SYPILANI

W projekcie salonu został zastosowany kolor biały jako baza. Dodatkami w postaci koloru są granaty oraz dekoracje, lampy w kolorze złota. Całość ociepla ciepły odcień drewna, dzięki czemu wnętrze jest przytulne oraz zrównoważone. Sypialnia jest kontynuacją całego wnętrza dominuję to kolor biały, szary z akcentem niebieskiego. Aby mieszkanie było optycznie wyższe zastosowano sufit w podobnym odcieniu łózka. Wnętrze jest niepowtarzane oraz ciekawe.
Projekt wnętrza Gdynia

PROJEKT SALONU GDYNIA

Projektowanie wnętrz Gdynia

PROJEKT SALONU GDYNIA

Projekt wnętrza sypialnia Gdynia

PROJEKT SYPIALNI GDYNIA

Projekt wnętrza sypialni

PROJEKT SYPIALNI GDYNIA

Projekt kuchni Gdynia

PROJEKTOWANIE WNĘTZ GDYNIA

PROJEKT KUCHNI

Projekt kuchni to proste meble modułowe z ciekawym okapem. Meble kuchenne są w kolorze bieli oraz szarości, dzięki temu kuchnia jest prosta i czysta. 

 Projekt sypialni zakładał dwie szafy ze względu na dużą ilość rzeczy do przechowywania. W aranżacji sypialni również nie zapomniano o  designerskiej toaletce. Całość dopełnia ciekawe, chromowane oświetlenie w postaci srebrnych kul. 

Meble na wymiar Gdynia