PROJEKT MIESZKANIA W GDYNI

Projekt wnętrza Gdynia- cel

Mieszkanie zostało zaprojektowanie z myślą o wynajmowaniu. Inwestor chciał, aby mieszkanie wyróżniało się na tle innych wynajmowanych lokali. Budżet na mieszkanie był ograniczony, wszystkie meble oraz dodatki zostały zamówione w sklepach internetowych. Dzięki temu uzyskaliśmy unikalne produkty za przyzwoitą cenę. 

Styl oraz kolorystyka wnętrza Gdynia

Styl, który zostały wybrany z Inwestorem to nowoczesny minimalizm. Styl nowoczesny w tym wnętrzu charakteryzuję stonowane kolory jako tło: dominuję biel i szarość. Dzięki umiejętnemu operowaniu tymi kolorami, udało nam się stworzyć wnętrze proste, stonowane. Bazowe kolory zostały uzupełnione wyrazistym kolorem- różne odcienie niebieskiego. W wnętrzu mamy szaleństwo związane i innymi kolorami sufitu, przez co wnętrze nie jest nudne oraz zaskakuję.y

PROJEKT STREFY DZIENNEJ ORAZ SYPILANI

W projekcie salonu został zastosowany kolor biały jako baza. Dodatkami w postaci koloru są granaty oraz dekoracje, lampy w kolorze złota. Całość ociepla ciepły odcień drewna, dzięki czemu wnętrze jest przytulne oraz zrównoważone.
Sypialnia jest kontynuacją całego wnętrza dominuję to kolor biały, szary z akcentem niebieskiego. Aby mieszkanie było optycznie wyższe zastosowano sufit w podobnym odcieniu łózka. Wnętrze jest niepowtarzane oraz ciekawe.

PROJEKT WNĘTRZA ŁAZIENKI

Projekt małej łazienki w kolorze białym z akcentem turkusu i szarości to ponadczasowe rozwiązanie. W tej estetyce świetnie sprawdziły się płytki ceramiczne białe marmurowe  wraz z stylizowaną armaturą, prostą szafką oraz podświetlanym lustrem LED.

Łazienka ma zaledwie 3,5 m2. Została podzielona na dwie strefy zaakcentowane innym kolorem. Mamy strefę kąpielową- duży prysznic walk in z zamykaną kabiną oraz strefę higieniczną z nablatową umywalką oraz podwieszaną misą ustępową.

PROJEKT KUCHNI

Projekt kuchni to proste meble modułowe z ciekawym okapem. Meble kuchenne są w kolorze bieli oraz szarości, dzięki temu kuchnia jest prosta i czysta. 

 Projekt sypialni zakładał dwie szafy ze względu na dużą ilość rzeczy do przechowywania. W aranżacji sypialni również nie zapomniano o  designerskiej toaletce. Całość dopełnia ciekawe, chromowane oświetlenie w postaci srebrnych kul.