DLACZEGO MY?

Dlaczego my?

architekci wnętrz d' interior

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? Sprawdź co nas wyróżnia wśród innych architektów wnętrz.

Fotorealistyczne wizualizacje

Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom 3D zobaczysz swoje wnętrze tak, jakby już istniało w rzeczywistości. Tworzymy nasze wizualizacje z użyciem zaawansowanych technik modelowania 3D, dzięki czemu efekty będą dokładnie takie, jak w Twojej wyobraźni. fotorealistyczna wizualizacja którą stworzymy będzie najlepszym możliwym odwzorowaniem Twoich potrzeb. Zobaczysz jak wszelkie materiały, meble i wyposażenie współgrają ze sobą. Jeśli jakiś element nie spodoba się -łatwo to zmienić i zastąpić innym.

 

zobacz nasze projekty

wirtualna rzeczywistość vr

Jako jedyna z nielicznych pracowni oprócz wizualizacji do każdego projektu kompleksowego dodajemy projekt wnętrz VR. Oznacza to, że każde wnętrze zostanie zaprezentowane w 4D. Projekt wnętrza może być odtworzony w gogolach VR, które zakłada klient. Możesz dosłownie zobaczyć, jak Twoje mieszkanie lub dom będzie wyglądał w konkretnym miejscu. Jak czujesz się w nim, jak będą wyglądały materiały oraz wyposażenie wnętrza. Projekt 4D to przyszłość, którą nasze studio kreuje.

JAKOŚĆ I WYSOKIE STANDARDY

Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania, realizację projektu w ustalonym terminie i korzystne ceny usług. . Dbamy o każdy szczegół w inwestycji – od projektu do wykończenia wnętrza. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują fachową i kompleksową obsługę inwestycji.

Oszczędność pieniędzy

Po pierwsze szanujemy Twój budżet. To ty ustalasz ile chcesz wydać na wykończenie mieszkania, a my organizujemy to w taki sposób, aby rozsądnie wydać każdą złotówkę. Dzięki rozległym kontaktom w branży oraz licznym zniżkom w sklepach, jesteśmy w stanie manewrować budżetem na twoją korzyść. Czy wiesz, że zatrudnienie architekta to koszt około 1% całego wykończenia mieszkania? My posiadamy niezbędną wiedzę dzięki czemu wiemy dokładnie na co wydać więcej pieniędzy, a gdzie się przepłaca. 

referencje

"Z czystym sumieniem polecam! Niedawno korzystałam z ich usług i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona tym co dla mnie zaprojektowali! Warto zajrzeć, bardzo miła i profesjonalna ekipa. Są pomysłowi i nowocześni."
I. Walczak- Gdańsk
"Nie pozostaje nic innego jak gorąco polecić. Ciekawe i praktyczne pomysły. Profesjonalne podejście i dobra współpraca. Zaangażowanie w realizację i nadzór nad projektem. Wszelkie oczekiwania spełnione :)"
K. Piec- Gdynia
"Zleciłam D' Interior aranżację strefy dziennej w naszym nowym domu. Efekt końcowy totalnie mnie zaskoczył 🙂 Jestem bardzo zadowolona! Macie moją rekomendację! :)"
D. Mikołajczyk- Warszawa

nasza filozofia

Wyjątkowe projekty

Tworzymy ponadczasowe oraz unikalne projekty, tak aby każdy Klient poczuł się wyjątkowo w swoim domu.

Poszerzanie wiedzy

Interesujemy się trendami, designem, a także nowinkami technicznymi, aby być na bieżąco z każdym nowym projektem wnętrza

Pasja i zaangażowanie

Projektowanie wnętrz to nasza pasja, dlatego jesteśmy bardzo zaangażowani w każdy projekt.

Przyjazna atmosfera

Tworzymy przyjacielskie i pełne zaufanie relacje.

ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWOJE WYMARZONE "M"

Zapraszamy do współpracy!