Apartament Gdynia Redłowo

Apartament w Gdyni posiada salon z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę oraz przedpokój. Jego powierzchnia to 42 m2. Zlokalizowany jest na prestiżowym osiedlu w części Gdyni jakim jest Redłowo. Inwestor w pełni nam zaufał, a o to efekty pracy. Projekt aranżacji zakładał, aby apartament wpisał się w prestiżowa lokalizację, dlatego zaprojektowano go w stylu eleganckim

PROJEKT SALONU Z ANEKSEM KUCHENNYM GDYNIA REDŁOWO

Projekt wnętrza salonu z aneksem kuchennym łączy w sobie minimalizm, elegancje oraz blichtr. Cały salon jest w kolorystyce biało czarnej z elementami grantu oraz złotych dodatków. Ściany prezentują śnieżną biel, które zostały ozdobione delikatną sztukaterią na ścianach. Na ścianie przy aneksie kuchennym są czarny gres z białymi żyłami imitując czarny marmur. Meble kuchenne są podzielone na dwie części: dolne szafki są białe, zaś szafka na lodówkę oraz szafki górne są w kolorze czarnym, dzięki temu pięknie wkomponowują się w tło czarnego marmuru. W aneksie kuchennym również mamy bardzo ciekawe okap w kształcie tuby oraz złoty kran, które dodają ciekawego designu. 

Strefa odpoczynku to wygodna sofa wraz z modnym fotelem. Sofa to narożnik z granatowego weluru, również w części jadalnej oraz sypialni znajdujemy ten materiał. Dodatki złote, stoliki kawowe oraz elementy mosiądzu w lampach dodają całości luksusowego szyku. 

PROJEKT SYPIALNI GDYNIA REDŁOWO

Projekt sypialni w Gdyni Redłowie wymagał wyjątkowych rozwiązań. Aby sypialnia była elegancka wybrano odpowiednie, wyselekcjonowane oraz unikatowe meble. Najważniejsze w projekcie było duże łózko z okazałym zagłówkiem. Szyku oraz miękkości dodaje materiał jakim jest grantowy welur oraz pikowane wezgłowie. Przy aranżacji sypialni duży nacisk został położony na oświetlenie, które jest delikatne i ciekawie wkomponowuję się w bogate wyposażenie.

PROJEKT ŁAZIENKI GDYNIA REDŁOWO

 Całe mieszkanie jest eleganckie oraz nowoczesne, również projekt łazienki jest taki. Na posadzce zastosowano ten sam czarnym marmur co w aneksie kuchennym, dzięki temu mieszkanie jest spójne a pomieszczenia nawiązują do siebie. W łazience mamy duży prysznic typu walk- in z czarną baterią i deszczownicą. Okazale prezentuję się nablatowa umywalka z towarzystwie złotej baterii. Blat pełni również funkcję toaletki, poprzez dodanie do niego pufy- można spokojnie się wyszykować na wyjście.  Dzięki dużemu lustrze cała łazienka została optycznie powiększona. Również znalazło się miejsce na ukrycie pralki wraz z niezbędnymi środkami czystości w części wejściowej łazienki.